Facebook
WhatsApp

Pasi Meritoni prezantoi linjën e jetës, ja çfarë thotë Ilnisa

Mbrëmjen e kaluar, Meritoni rrëfeu linjën e tij të jetës, mes sakrificave të shumta, deri te ndjesitë brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe lidhjen me Ilnisën.

Menjëherë pas rrëfimit mjaft prekës së Meritoni, ka ardhur edhe reagimi i Ilnisës, e cila përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, ka treguar se sa me fat ndihet që ka njohur të dashurin e saj brenda në shtëpinë e BBV.

“Ndihem njeriu më me fat që të njoha, që të dua dhe që të kam. Je shembulli i fituesit të vërtetë”, shkruan ish-banorja.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al