Facebook
WhatsApp

Për herë të parë, Shqipëria në sytë e më të bukurës së Universit, Sheynnis Palacios viziton në Tiranë

Miss Universe 2023 Sheynnis Palacios do të vizitojë Shqipërinë për herë të parë. Më e bukura e Universit do të jetë në Tiranë më 13-14 maj, data që do të lumturojë numrin e madh të fansave të Miss Universe po afron.

Lajmi për ardhjen në Shqipëri të Miss Universe është bërë i ditur nga faqja zyrtare e
Miss Universe Albania në Instagram ku është publikuar dhe promo.

Në qëndrimin e saj në Shqipëri më e bukura e Universit do të nihet me bukurit por dhe me historin e vendit tonë.

Modelja, prezantuesja dhe gazetarja 24-vjeçare është vajza e parë nga Nicaragua që fiton titullin prestigjoz Miss Universe.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al