Facebook
WhatsApp

Për klikime, Bora Zemani përdor dhe shtatzëninë ‘fake’

Video promo e puntatës së radhës të emisionit të Bora Zemanit, “Cherry On Top”, i la të gjithë të mendonin vetëm një gjë: Shtatzëni!

Ishte montuar aq mirë dhe u reklamua fort si shtatzëni edhe nga faqet zyrtare të “Top Channel”, që aludonin për pritjen e ëmbël.

Derisa sot, Bora nisi emisionin duke mohuar lajmet për shtatzëni, e duke bërë për të disatën herë lojën aspak të bukur që kanë bërë prej kohësh: “Jam shtatzënë, s’jam shtatzënë”.

Nuk është, por nuk iu dhimbs ta përdorte në promon e emisionit të saj për ca klikime më tepër! Mesa duket, sa herë “harresa” e publikut e shqetëson, përdor kartën e shtatzënisë. Tallje me të gjithë, apo jo?

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al