Facebook
WhatsApp

“Përndoqët Eglën, e nxorrët nga vetja”, banorët brenda dhe fansat jashtë shpërthejnë kundër Ilnisës dhe Meritonit: Duhet të përjashtoheni edhe ju!

Pas vendimit të Vëllait të Madh për përjashtimin e aktores Egla Ceno nga shtëpia, banorët kanë shpërthyer kundër Ilnisës dhe Meritonit duke i akuzuar si “përndjekës”, për të cilët duhet të merret i njëjti vendim si për Eglën.  “Ju e keni nisur përndjekjen”, iu drejtua Roza Meritonit.

Romeo shpërtheu gjithashtu ndaj moderatorit duke i thënë se u sollën keq duke e nxjerrë nga vetja.  “Sa të pafytyrë jeni”, u tha ai.

Heidi u shpreh se tani e kanë personalen me çiftin “përndjekës”.

Fansat gjithahstu janë të revoltuar me largimin dhe në komente të ndryshme ata shprehen se përjashtim duhet të marrin edhe Ilnisa me Meritonin.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al