Facebook
WhatsApp

Përndoqi për një muaj këngëtarin, burgoset fansja e Harry Styles

Një ndjekëse e Harry Styles është burgosur pasi i dërgoi 8000 letra këngëtarit në më pak se një muaj dhe i shkaktoi alarm dhe shqetësim serioz.

Gruaja që përndiqte Harry Styles është burgosur dhe është ndaluar ta shohë atë duke performuar.

Ajo u dënua me 14 javë burgim pasi u deklarua fajtore për një akuzë për ndjekje që përfshinte alarm apo shqetësim serioz, tha një zyrtar i gjykatës.

Një masë ndalimi për 10 vjet u vendos edhe për Carvalho, e cila gjithashtu u tha se nuk mund të marrë pjesë në asnjë event ku Harry Styles po performon.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al