Facebook
WhatsApp

Plas keq mes Heidit dhe Sarës: Po të toleroj pak si shumë!

Po të toleroj pak si shumë”, ishte kjo deklarata e Heidit që agravoi debatin me Sara Karajn.

Banoret e Big Brother VIP janë përplasur pas ndërhyrjes së kësaj të fundit, pasi Heidi qeshi në një moment.

Romeo: Dua të qesh, e di vetë se çfarë bëj.

Sara: Nuk qeshi kush.

Romeo: Qeshi kjo që doja unë, çfarë pune ke ti.

Heidi: Nuk është e vërtetë se qesh. Mos fol për të qeshurat e mia se ke tre herë që e ke bërë dhe po të toleroj pak si shumë unë ty sot. Hera e tretë që flet për mua, të kam dhënë gjë konfidenca?!

Sara: Nuk kam nevojë për të më dhënë ti konfidenca.

Heidi: Nëse të jap unë mund të flasësh, si flas si qesh.

Sara: Unë nuk po flas prapa shpinës tënde. Çfarë ka për t’u ofenduar këtu?

Heidi: Po më trajton kështu si zero.

Sara: Po të trajtoj unë ty si zero?

Heidi: Kështu flet.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al