Facebook
WhatsApp

Plas keq mes Neda Ballukut dhe Dasara Karaiskajt, shkak Roza Lati

Big Brother Vip, show më i ndjekur i momentit na ka përfshirë brenda situatave brenda shtëpisë.

Jehona e tij është ndjerë edhe te vipat që janë jashtë saj.

Primen e sotëm, Dasara Karaiskaj dhe Neda Balluku kanë replikuar përmes instagramit.

Neda ka shprehur disa herë nëpërmjet postimeve të saj në Instastory mospëlqimin e saj ndaj lojës që Roza Lati po bën në Big Brother Vip.

Reagimeve të saj, iu ka dhënë përgjigje gazetarja Dasara Karaiskaj, e cila i ka dalë në mbrojtje shoqes së saj, Roza.

Replikat në rrjete sociale mes Nedës dhe Dasarës kanë bërë që të kalojnë deri në personale .

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al