Facebook
WhatsApp

Plas sërish në Big Brother, sherr me ofendime të rënda mes Eglës dhe Jetmirit

Banorët e Big Brother Vip Albania 3 mesa duket nuk po zënë mend edhe pse Vëllai i Madh iu dha atyre një ultimatum të dielën në lidhje me ofendimet.

Egla dhe Jetmiri kanë shpërthyer në ofendime të rënda mes njëri tjetrit.

Pjesë nga debati:

EglaÇa bën si gore se të dhashë të gjitha cigaret e mia o burr? Gjithë cigaret e mia t’i dhashë.
JetmiriTë lutem mos vazhdo me epitete
EglaMe epitet vazhdoj sepse ia lejove vetes që të më zgjosh nga gjumi duke thënë filloi edhe kjo.
Unë nuk jam kjo. Mua maksimumi mund të më thuash zonja Egla ti.

JetmiriGore thuaji nënës tënde, motrës tënde.
Egla: Po ik ore…
JetmiriTi je mësuar me gore sepse më thua mua gore
EglaMbylle sqepin tani…
Jetmiri: Ti je kafshë ekzotike.
Egla: Mbylle sqepin hajdut. Je një hajdut. Nuk je psikolog.
JetmiriShko merr ndonjë ilaç se nuk je mirë

 

Sot në mbrëmje do të mësojmë rreth dënimit në lidhje me përplasjen Sara-Françeska, si edhe do të mësojmë në Vëllai i Madh do të marrë masa shtesë për fyerjet pa filtër që banorët u bëjnë njëri-tjetrit.

https://www.instagram.com/p/C4IQ3RFMopY/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al