Facebook
WhatsApp

Pse njerëzit dyshojnë se Arbana Osmani mund të jetë shtatzënë?

Pas shkëputjes nga “Big Brother Vip Albania”, Arbana Osmani ka gjetur kohë për familjen, miqtë, biznesin dhe udhëtimet. E teksa ndodhet në Londër, moderatorja ka ndarë me publikun disa foto nga vendet që ka vizituar si edhe veshjet e saj.

Mirëpo, në postimin e fundit, njerëzit po dyshojnë se ajo mund të jetë në pritje të ëmbël. Madje ia kanë vënë në dukje edhe në komente.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al