Facebook
WhatsApp

Rinori pengon rikthimin e Taynës në muzikë? Reperes i bllokohet kanali në YouTube

Reperja Tayna dje publikoi këngën që mban titullin “Si ai”, pas muajsh pauze nga daljet publike dhe publikimi i këngëve të reja. Kënga u pëlqye shumë nga fansat e artistes, duke marrë klikime dhe shpërndarje që në momentin e publikimit.

Por, duket se ajo ka problem me ish menaxherin e saj, Rinor Hykollin. Ky i fundit ka bllokuar klipin ende pa u bërë 24 orë nga publikimi, duke i marrë mbi vete të drejtat autoriale në kanalin zyrtar të reperes.

Bllokimi i videos nga Rinori shihet në këtë foto:

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al