Facebook
WhatsApp

Roberti në “Ferma VIP”, jashtë shtëpisë “jep” koncerte me Xhensilën

Këngëtari nga Kosova, Robert Berisha është një nga personazhet më simpatikë të “Ferma Vip”. Ai po vazhdon “aventurën” si fermer në formatin e njohur ku po konkurron dhe për çmimin e madh.

Megjithatë, edhe brenda një loje ku ndodhet i izoluar, emri i tij jashtë kësaj shtëpie është shfaqur në njoftime për koncerte.

E teksa qëndronte në oborr me Albanon, Robert Berisha, një prej konkurrentëve më simpatikë të formatit ‘Ferma VIP’, ka thënë se ka marrë një ‘vendim të papritur’.

Kjo pasi ai është shprehur se do të deklarohet dhe do të largohet prej formatit, sepse e ka të vështirë qëndrimin më gjatë në atë shtëpi, teksa ‘justifikohet’ se i mungon vajza.

Mos arsyeja e largimit të Robertit është koncerti i tij më 13 prill.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al