Facebook
WhatsApp

Romancë e re. Zbulohet letra e Robert Berishës për Ditean!

Roberti dhe Ditea prej ditësh shkëmbejnë me humor biseda dashurie. Roberti brenda Ferma Vik i ka shkruar një letër blogeres.

“Ditea Berisha je e diskualifikuar nga loja. Je shumë seksi dhe i ke futur në problem Albanon dhe Robertin. Të lutem dil jashtë se të pret një kosovar nga Gjakova që jeton në Zvicër dhe i lindur në Gjermani”, shkruan Roberti në letër.

Ndërkohë Ditea e ka marrë me humor dhe ua ka treguar letrën edhe një pjese tjetër të fermereve.

Pjesë nga biseda:

Ditea: O sa budalla që je, po si e shkruajte

Roberti: E kisha mësuar krejt përmendësh

Ditea: Prit t’ua lexoj gocave. Ah ca je ti, kam faj unë që merrem me ty

Ditea më herët është shprehur se motrat Berisha janë të destinuara të martohen në Kosovë, duke i lënë të nënkuptuar Robertit me shaka se ka një pëlqim.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al