Facebook
WhatsApp

Romeo e ka xhan Erjolën”/ Banorja shpërthen ndaj Gracianos: Boll më

Mesdita e sotme në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka vijuar me debate të forta mes Romeos, Erjolës dhe Gracianos. Ky i fundit ka provokuar disa herë se mes dy banorëve mund të ketë pëlqim, por kjo e ka revoltuar Erjolën e cila i ka kërkuar Gracianos të mos sajojë histori. Balerini ka vijuar me provokime.

Graciano: Ti Romeo e ke shumë xhan Erjolën

Romeo: Po e kam xhan

Graciano: Dukesh në sy

Erjola: E tmerrshme

Graciano: E ke fiksim në këtë lojë

Romeo: Kë ka fiksim këtë lojë?

Graciano: E ke fiksim Erjolën në këtë lojë

Romeo: E kam unë fiksim Erjolën në këtë lojë?

Graciano: Po të pyes

Romeo: Në ça kuptimi, në ça sensi?

Graciano: A e ke fiksim?

Romeo: Në ça sensi?

Erjola: Ça po thua?

Graciano: Për lojë. Ça ke Erjola? Po të ofendoj?

Erjola: Po, ndihem e ofenduar

Graciano: Pse?

Erjola: Më keni bërë tabelë qitje për një dreq loje

Romeo: Skandal

Erjola: Nuk jam e lidhur dhe nuk dua të jem

Graciano: Po të djeg ndonjë gjë Erjola?

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al