Facebook
WhatsApp

Ronaldo Sharka thumbon Bardhin: U ktheve në identitet, tani ka ngelur që të ndahesh nga Sara

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë një ndër çiftet më të komentuar në rrjete sociale dhe mediat rozë. Së fundmi çifti kanë postuar foto me njëri-tjetrin teksa janë të pranishëm në Prime.

Ajo që bie në sy është ndryshimi i look-ut nga ana e Bardhit i cili ka lyer flokët të zeza. Ndryshimin e Bardhit e ka ironizuar gazetari Ronaldo Sharka teksa ka postuar një status në Instastory.

Ronaldo shkruan se tani që Bardhi u kthyen në identitet me flokët e zeza pret që ai të ndahet dhe nga Sara.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al