Facebook
WhatsApp

Roza ngre tonet me Eglën: Po tall b****…

Mbrëmë në spektaklin e “Big Brother VIP3” u dha rezultati i televotimit për liderin e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Egla Ceno ishte e zgjedhur e publikut dhe si pasojë kishte edhe një avantazh shumë të rëndësishëm në lojë.

Aktorja e njohur kishte të drejtë të çonte dy banorë në televotim, por jo për t’u larguar të shtunën mbrëma. Publiku kësaj radhe do të votojë për finalistin e parë. Këtë e di vetëm Egla, të nominuarit dhe banorët e tjerë nuk e dinë si qëndron e vërteta.

Dhe zgjedhja e Eglës ishte Heidi Baci dhe Romeo Veshaj, ku ky i fundit e ka pritur shumë keq këtë vendim dhe ka debatuar ashpër me aktoren.

Ndërkohë një debat i fortë në lidhje me këtë ka ndodhur edhe mes Eglës dhe Roza Latit, e cila ka shpërthyer ndaj saj. Sipas moderatores, Ceno po ‘tall b****’ teksa rri duke e thirrur “Romeo, Romeo’.

Pjesë nga debati:

Egla: Shihe ça po bën tani nga larg

Roza: Po ti ça po i bën deri tani?

Egla: Ça po i bëj?

Roza: Ti po e thërret, po tall b****, ja ça po bën. Romeo, Romeo. Ai në punë të vet duke ikur

Juli: O Roza, lojë mo njeri

Roza: Vjen këtu dhe i shkon nga mbrapa

Juli: Është lojë o njeri

Roza: Është lojë

Juli: E keni ekzagjeruar shumë

Egla-Romeos: Të kam xhan

Roza: E dëgjon

Romeo: Je më e pafytyra

Juli: Shumë mirë i thotë, të kam xhan, ça ti thotë

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al