Facebook
WhatsApp

Rreth 350 mijë ndjekës live në Youtube/ Rikthimi i Eglës thyen çdo audiencë në historinë e Big Brother VIP

Egla Ceno është fenomeni i “Big Brother VIP 3”. Dhe kjo nuk është subjektive, por këtë e tregojnë statistikat.

Me rikthimin e saj sonte, rreth 350 mijë ndjekës janë duke e ndjekur live spektaklin e sotëm vetëm në Youtube, duke thyer kështu çdo rekord të mëparshëm.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al