Facebook
WhatsApp

Sara-Françeskës: O skandal me dy këmbë që s’u ngope njëherë!

Sara Gjordeni ka nëpërmjet disa postimeve në llogarinë personale të Instagram-it, ka komentuar çështjen Heidi-Graciano, debati i të cilëve u soll në vëmendje dhe në “Prime-n” e sotëm.

Siç duket Sara i del në mbrojtje Heidit, teksa për Gracianon u shpreh se ai po viktimizohet.E megjithatë, pjesë e këtij debati është bërë dhe Françeska dhe ja çfarë Sara thotë për të:

Screenshot
Screenshot
Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al