Facebook
WhatsApp

Sara Gjordeni akuza ‘Vëllait të Madh’: Më nxorët pa të drejtë me Zarf të Zi!

Teksa paralelisht po transmetohet “Prime” i së shtunës në “Big Brother Vip”, ish-konkurrentja Sara Gjordeni ka përfituar nga rasti që të akuzojë “Vëllain e Madh” se e ka përjashtuar pa të drejtë nga loja me Zarf të Zi.

Sipas saj, incidenti me Françeskën e nxjerr këtë të fundit si dhunuesen ndërsa vet ka qenë në pozicionin e personit që po përpiqej të mbrohej.

Sara Gjordeni ka postuar disa momente në Instastory duke shprehur ajo është përjashtuar për përpjekje të bllokuarit derën dhe jo dhunë fizike.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al