Facebook
WhatsApp

Sara Gjordeni në pritje të ëmbël, motra e Bardhit ka dy fjalë për të thënë

Ditën e sotme Sara dhe Bardhi kanë konfirmuar lajmin e bukur se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifti simpatik që u njoh në Big Brother Vip 3, ka marrë urime të shumta nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Mes fjalëve të bukura nga ndjekësit dhe miqtë e çiftit, bie në sy komenti i veçantë i motrës së këngëtarit nga Kumanova. Ajo nuk i ka fshehur emocionet për këtë lajm.

“Zemra hallës”, ka qenë komenti i Afërditës në postimin e Sarës, ndërsa komenti i saj është pëlqyer masivisht dhe ka marrë urime të shumta nga ndjekësit e Sarës.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al