Facebook
WhatsApp

“Je thjeshtë një monstër”/ Sara Gjordenin reagon ashpër ndaj deklaratave të babait të saj: Sot më braktise për herë të dytë…

Babai i Sara Gjordenit në një intervistë të dhënë ditën e sotme ka hedhur poshtë akuzat e vajzës së tij duke u shprerhur se është ndarë nga e ëma e Sarës, për shkak se ajo e tradhtonte. Ai shprehet se nuk e priste këtë nga vajza e tij, duke shtuar se “Sara flet kështu se e ka mësuar e ëma”.

Por pas deklaratave të babait ka ardhur dhe një reagim i ashpër nga ana e Sarës e cila shprehet se ai nuk e ka merituar kurrë titullin baba. Sara shkon më tej teksa shton se babai i saj është shembulli më i keq dhe qënia më e ulët që ka shkelur në tokë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al