Facebook
WhatsApp

“Sara mungon sepse…”, Ledioni mbledh ish-banorët e Big Brother: Romeo nuk iu përgjigj ftesës, arsyet…

Të gjithë konkurrentët e Big Brother VIP 3 janë mbledhur këtë të martë në studion e spektaklit, me mungesë të dy prej tyre.

Ka qenë moderatori Ledion Liço ai që ka bërë me dije se Sara Gjordeni mungon për shkak se është shtatzënë, ndërsa i pranishëm nuk ka qenë as Romeo Veshaj.

Ledioni tha se Romeo “nuk iu përgjigj ftesës” për të shkuar në studio, ndërsa tha se “arsyet pse, nuk i dimë”.

E pranishme është edhe fituesja e edicionit të tretë, Egla Ceno, e cila ka pësuar një aksident mesa duket pas “after-party” dhe pa shqetësime serioze.

“Tani po e mbaj veten, po rezistoj, sapo të mbaroj do të shkoj për një check të kërbishtes por jam “ok””, tha Egla.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al