Facebook
WhatsApp

“Se di as ku janë…”/ Me cilët ish-banorë nuk ka më komunikim Julian Deda?

Aktori i njohur Jul Deda ka folur me më shumë detaje për eksperiencën e tij në “Big Brother VIP”.

I ftuar sot në emisionin “Wake Up”, Juli zbuloi se me Heidin dhe Romeon ende nuk ka pasur një komunikim pas daljes nga shtëpia.

Duke nxjerrë zbuluar kështu “gënjeshtrën” e ish-banores, e cila ka përmendur Dedën si një nga personat që ka pasur komunikim të vazhdueshëm.

Pyetja: Kur Heidi ka qenë në këtë studio ka thënë emrin tënd si një person që do të mund të takohej e të fliste…

Jul Deda: Nuk më ka marrë në telefon akoma. Ka gënjyer (qesh). Kam pasur një marrëdhënie shumë të mirë me të aty brenda, në shumicën e rasteve ishim në të njëjtën mendje. Ishte e drejtë në shumë momente. Si vajzë nuk e ndryshoj perceptimin që kam për të, si lojtare është muhabet tjetër pastaj. Për mua Heidi vazhdon të jetë një vajzë inteligjente dhe e di se çfarë do. Me kë nuk kam folur? Me Heidin dhe Romeon nuk kam patur komunikim. Nuk jam takuar, ata kanë qenë në lëvizje. Me Eglën jemi takuar në studio televizve, por nuk kemi folur në telefon. Pastaj me të tjerët kam pasur kontakt.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al