Facebook
WhatsApp

“Shejtani ka shkundur brekët”/ Zyrtarisht në stinën e verës, por Olta Gixhari ngrohet pranë zjarrit

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, prej disa kohësh ndodhet në Spanjë së bashku me bashkëshortin dhe djalin e saj, Amar.

Ish-banorja e “Big Brother VIP2” e cila është në pritje të fëmijës së dytë, është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo nuk ngurron që të postojë për fansat foto e video të ndryshme.

Olta ka zbuluar se prej dy ditësh shiu nuk ka pushuar në Spanjë dhe bën ftohtë si të ishte dimër.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al