Facebook
WhatsApp

Sherri Sara-Françeska, mbërrin zarf i zi në shtëpi, Big Brother ultimatum banorëve: Nuk … 

Përplasja fizike mes Sara Gjordenit dhe Françeskës ka detyruar Vëllain e Madh të dërgojë një zarf të zi me një tekst të shkurtër në formë ultimatumi.

Në zarfin që u lexua nga Rikja shkuhej se:

Banorë,Big Brother nuk ju paralajmëron më, televotimi anulohet, flasim të martën! 

Edhe më herët ka pasur situata të ngjashme mes Eglës dhe Françeskës, apo edhe Ilnisës dhe Erjolës.

Të martën do të mësojmë se kë do të çojë në televotim Vëllai i Madh në këmbim të anulimit të votimit të së shtunës.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al