Facebook
WhatsApp

Erjola dhe Roza flasin kundër Heidit:”Nuk i do gocat afër!”

Shkak i debatit  është bërë klipi i shfaqur në living teksa produksioni nxorri ‘sheshit’ Erjolën, Julin dhe Rozën ku këta të fundit kishin folur pas krahëve për Heidin.

Teksa kanë debatuar pothuajse gjithë ditën, Roza dhe Erjola janë pozicionuar në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa kanë komentuar sjelljen e Heidit.

Erjola është shprehur se Heidi nuk i do vajzat afër vetes,por sipas Erjolës kjo gjë nuk ka të bëjë me xhelozi që banorja mund të ketë ndaj vajzave të tjera të shtëpisë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al