Facebook
WhatsApp

Julia pyeti Julin për pëlqim ndaj Heidit, reagon ashpër vëllai i tij!

Vëllai i Jul Dedës, Mario ka shpërthyer me një reagim në Instagram kundër një prej banoreve të Big Brother.Ai shkruan se njëra prej tyre ka provokuar Julin, me pyetje aspak normale, për shkak të dramave të saj personale.

Edhe pse ai nuk ka dhënë emër se me cilën banore e ka, të gjithë mendojnë se bëhet fjalë për Julian, pasi kjo e fundit e pyeti Julin nëse Heidi e tërheq si femër.Juli e mohoi një gjë të tillë duke thënë se me Heidin ka një raport shumë të mirë miqësor.

Menjëherë pas këtij episodi vëllai i tij ka reaguar duke thënë: “Del nje qe e ka bere jeten e familjen e vet sallat turshi dhe na hap mendjen me pyetje epshesh..Mos ke patur ndonje histori incesti ne shtepi qe te shkon mendja ne te tilla gjera moj shoqe?!

Kur i drejtoheni apo flisni per Julin, beni gargar me vullkan mepar! stop promovimit te grave skandaloze…le te diskutohesh keshtu neper portale?”

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al