Facebook
WhatsApp

“Shpërthen” rrjeti kundër Bora Zemanit, shkak deklarata për për shtatzëninë: Beatrix të kemi gjykuar kot, kjo qenka…

Bora Zemani është një ndë moderatoret më të komentuar në mediat rozë dhe rrjete sociale. Së fundmi Bora Zemani ngjalli dyshime ne promon e puntatës së radhës së emisionit të saj, “Cherry On Top” se ishte në pritje të ëmbël.

Gjithë inskenimi nga Bora ka bërë që komentuesit të shpërthejnë kundër saj në postimet e fundit të moderatores në Instagram. Ndjeksit e moderatores i kanë kujtuar asaj Beatrix duke shkruar se këngëtarja i dha famë Borës me historin me Donaldin.

Komentuesit akuzojnë Borën se kërkon famë duke përdorur çdo gjë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al