Facebook
WhatsApp

Shpërthen Sara Gjordeni: Do t’ju çoj në gjykatë, njerëz të fëlliqur

Sara Gjordeni ka bërë një reagim të fortë lidhur me opinionet e disa figurave publike, që sipas saj kanë shpifur nëpër intervista gjatë kohës që ajo ka qenë në shtëpinë e Vëllait të Madh.

Përmes një reagimi në instastory, Sara ka nxjerrë mllefin pasi ka parë intervistat nëpër panelet, ku personazhe të ndryshëm sipas saj, kanë vënë në pikëpyetje nderin e saj.

Në fund të reagimit ajo i kërcënon se do t’i çojë në gjykatë ata që kanë shpfur.

Ça janë këto “figura publike”, që as i njoh as i kam takuar kurrë e marrin përsipër të dalin e llapin lart e poshtë n[për emisione për moralin, nderin tim, listën time dhe exat e mi imagjinarë??

S’njoh as edhe një nga emrat që më janë vendosur mbi kurriz si exat e mi asnjë!

Nga deklaratat tuaja janë prodhuar lajme nga më të këqijat për mua o njerëz pa jetë!

O njerëz të kalbur!

Që shiteni për 100 Euro nëpër backstage të dilni dhe flisni pislliqe!

Ma shpifët se tani po ju shoh intervistat. Ju rroni kot qëkur pranoni ftesën të shkoni në një emision ku ceket nderi im si vajzë o kokkrat e rrugaçëve!

Pse s’po dilni më të jepni deklarata qëkur dola nga BBV?

Ju duheni çuar një nga një në gjykatë përfundimisht t’ju degjeneroj!

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al