Facebook
WhatsApp

Si është raporti mes Julian Dedës dhe Rike Roçit pas daljes nga “BBV”? Aktori zbulon çdo gjë: Mos më akuzoni…

Aktori i humorit Julian Deda ka treguar se ka një marrëdhënie të mirë me ish-konkurrenten e tij në BBV3, Rike Koçi, që pas daljes nga gara.

Ditën e sotme, përmes një instastory ka ndarë me ndjekësit e tij një foto screenshot teksa ndodhej në video call me Riken, ndërsa iu kërkoi fansave mos të akuzohej për mos-komunikim me ish-banore.

“Dhe mos më akuzoni më që nuk flas me Riken…!”– ka shkruar aktori.

 

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al