Facebook
WhatsApp

Surpriza në “Ferma VIP”, Armina Mevlani i “zë vendin” Enkel Demit

Prime i tretë i “Ferma VIP” ka nisur me surpriza këtë të premte. Këtë herë në panel nuk ka qenë gazetari Enkel Demi, por Armina Mevlani.

Kjo është vetëm surpriza e parë e “Ferma VIP” për mbrëmjen e sotme, pasi shumë surpriza të tjera na presin.

Moderatorja Fjoralba Ponari, ka sqaruar gjithashtu se Enkel Demi mungon vetëm mbrëmjen e sotme për arsye personale, dhe do të jetë i pranishëm në Primet e tjerë

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al