Facebook
WhatsApp

Surprizë emocionuese për Jul Dedën/ Takon fëmijët në 18-vjetorin e të bijës, djali i shkel syrin banores

Vajza e tij, Reina sot feston 18-vjetorin dhe qirinjtë e tortës i fiku me babanë e saj, madje kërcyen bashkë nën ritmet e një kënge të kënduar nga ajo.

Shumë jeni zënë kohët e fundit. Shijoji javët e fundit”-ishte porosia e vajzës së Julit.

Ti dhe Mateo jeni krenaria ime, pasuria ime e vetme. Do ta kesh babain ku ta duash ti, me vete ku të duash ti. Unë të dua shumë, më shumë se veten dhe u bëfsh një doktoreshë e madhe që të kujdesesh për babin”-u shpreh Juli.

Pasi u fut brenda në shtëpi, nën shoqërinë e banorëve të tjerë, ishte dhe djali i tij. Ai e këshilloi që të mos i lë banorët e tjerë të flasin shumë.

Ajo që u vu re ishte se Mateo i shkeli syrin Erjolës, ku më pas banorët e tjerë “plasën” në të qeshura.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al