Facebook
WhatsApp

Surprizë! Ja ku do e shohim së shpejti Arbana Osmanin

Arbana Osmani ka shuar çdo aludim në rrjet lidhur me rikthimin e saj në ekran, teksa tregon se së fundmi ka qenë duke xhiruar për filmin më të ri të Eduart Grishajt.

E mbani mend kur dilte nëpër intervista e fliste sa aktore e dobët isha dhe se nuk do më merrte më kurrë në film? Urdhëro!”- shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al