Facebook
WhatsApp

Surprizë! Zbulohet emisioni ku do e shohim së shpejti Arbana Osmanin

Mbrëmjen e sotme Arbana Osmani ka shuar çdo aludim në rrjet lidhur me rikthimin e saj në ekran. Arbana ka publikuar promon e emisionit në rrjete sociale duke zbuluar dhe emrin e tij.

‘Kafe për çaste’ do të jetë emisioni që do të rikthej Arbana Osmanin në ekran. Moderatorja nuk ka preferuar të zbulojë më shumë detaje nga programi apo në cilin televizion do të shfaqet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al