Facebook
WhatsApp

TBU çel ambintet e reja të Universitetit që trajnon të rinjtë e suksesshëm

Tirana Bussines University çeli dyert e ambenteve më të reja në Lundër.

Me qindra personalitete të ftuar morën pjesë në një ceremoni sa miqësore, aq edhe vizionare.

Presidenti i Balfin Group, Samir Mane preu shiritin e ambienteve të reja të Univeristetit që edukon njerëzit e suksesshëm.

Fjalën e mori edhe zv/ministrja e Ekonomisë Olta Manjani, e cila tha se ndiheshe e privilegjuar dhe emocionuar që merrte pjesë në një event të tillë.

Universiteti i specializuar në Ekonomi dhe Teknologji premton se 85% të studentëve të tij do të kenë mundësi të punësohen direkt pas përfundimit të shkollës dhe gjatë tij.

 

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al