Facebook
WhatsApp

“Të dyja në gjyq” Sara Gjordeni shpërthen ndaj gazetareve: Flisni me dy standarte për punë exash

Sara Gjordeni ka paralajmërua një padi për dy gazetaret, Albina Zeneli dhe Lili Saraçi pas një interviste në Ora News. Gazetarja Albiona Zeneli ka folur për raportin e Sarës me Bardhin dhe për ofendimet që modelja ka postuar ndaj Kiara Titos.

“Ua sa turp ! Ua sa turp ! Ju jeni per gjyq o te mjera! Dy gra injorante qe talleni kur kam pasur kohe te ngel shtatzene! Flisni me dy standarde per pune “exash”. Ku ishit ju kur mua po me vendosnin emra fallco mbi kurriz si ish te dashurit e mi? Paskam ofenduar nje grua shtatzene kur ju J E N I duke ofenduar nje grua shtatzene nderkohe o gra te shemtuara! Ne asnje moment ska thene Bardhi qe ma kane marre po qe skam akses! Media e ndyre aman sa ju paguajne! Te dyja ne gjyq! Te dyja! SA E SHEMTUAR-komenton Sara në videon e emisionit.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al