Facebook
WhatsApp

“Të kërkoj ndjesë…”/ Meritoni dhe Romeo bëjnë paqe: E kemi tepruar të dy

Kur u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj ishin miq, madje edhe aleatë në lojë, deri në momentin kur dinamikat dhe ngjarjet brenda shtëpisë së ‘BBV3’, i kthyen në kundërshtarë.

Kemi parë shpeshherë përballje dhe debate të ashpra mes dy banorëve, ku nuk i kanë kursyer as ofendimet ndaj njëri-tjetrit.

Mirëpo pasditen e sotme, dy banorët në fjalë kanë zhvilluar një podcast në ambientet e shtëpisë për ‘Top Albania Radio’ dhe siç duket i kanë ulur gjakrat mes tyre.

Romeo: “Mendoj që të dy e kemi tepruar. Më vjen keq për të gjitha momentet tona (të këqija) të cilat janë të filmuara, të dokumentuara. S’do doja të ndodhte kurrë, me ty jo njëher dhe do të doja të të kërkoja falje.”

Më pas dyshja ka përqafuar njëri-tjetrin mes emocionesh dhe Romeo u shpreh përsëri: Këto janë situata që kanë ndodhur në shtëpi dhe mua do të më vijë keq kur ti shoh jashtë. Por nga gabimet mësojmë të gjithë. Duhet të mësojmë të jemi më të kujdesshëm por dhe të falim!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al