Facebook
WhatsApp

‘Thumba’ mes moderatorëve? / Fjoralba e ‘ironizoi’ pak ditë më parë, Ledion Liço i kthen “reston”

Që prej startimi të reality show-t “Ferma Vip”, ka ndodhur që jo pak herë ky program të jetë krahasuar dhe të jetë vënë ndesh me “Big Brother Vip”.

Ndër komente të publikut vihet re ky krahasim që bëhet nga audienca, ndërsa vetë dy programet nuk i kanë kursyer disa thumba kundrejt njëri tjetrit.

Në Prime-n e fundit të “Ferma Vip”, moderatorja Fjoralba Ponari përdori një shprehje popullore tek tha: “Pema me kokrra gjuhet”.

E sakaq gjatë spektaklit të djeshëm të “Big Brother Vip”, Ledion Liço përdori po të njëjtën shprehje.

Siç do thoshte një shprehje, pema me kokrra gjuhet”- tha ai ndërsa e shoqëroi këtë shprehje me një mimikë “ironizuese”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al