Facebook
WhatsApp

“Ti mendon rrenën të parën…”/ Françeska i kthehet Julit: Ti je robi më mashtrues që ka shtëpia

Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” ka mbizotëruar e qeshura mes banorëve. Pas festes ku kërcyen dhe ngritën dolli me tekila, ata kanë biseduar me njëri-tjetrin, por kësaj radhe me shumë batuta.

Në një moment Julian Deda i është kthyer Françeska Muratit duke i thënë se ti ‘mendon rrenën të parën dhe pastaj të tjerat’.

Ndërkohë ajo i tha se ‘ai është robi më mashtrues në këtë shtëpi’. Madje duket se këtë mendim ka edhe Heidi Baci, e cila duke qeshur tha ‘sa rren ti o Jul nuk kam parë’.

Pjesë nga biseda:

Juli: Mendon rrenën të parën e pastaj të tjerat

Heidi: Sa rren ti u Jul nuk kam parë

Françeska: Më vjen mirë për ju të dy që shkoni shumë mirë, Romeo duhet me u pa kjo punë

Romeo: Këta shkojnë mirë që nga dita 1

Heidi: Ke pa njeri që rren më shumë se Juli?

Romeo: Po

Heidi: Vërtetë?

Romeo: Po

Juli: O Françeska ça nevoje ke me rrejt?

Françeska: Nuk kam asnjë nevojë me rrejt. Ti je robi më mashtrues që ka kjo shtëpi

Juli: M’a futi shih. Po del keq, po më persekuton

Françeska: Ka raste që ti gënjen aq shumë saqë ti nuk e kupton që ti herën e parë që ke gënjyer ke qenë me mua dhe herën e dytë që ke gënjyer je me mua

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al