Facebook
WhatsApp

“Ti u prek gjoksin vajzave”/ Egla akuza të rënda Jetmirit: Maniak grash

Egla Ceno dhe Jetmir Salaj e kanë nisur ditën e sotme me debate në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Aktorja akuzon ish-fituesin e “Big Brother” si ‘maniak grash’.

Kjo deklaratë vjen pas debatit që Jetmiri ka patur me Erjola Doçin, të cilës para ca ditësh i futi facoleta në krevat. E kur banorja u zgjua nga gjumi i tha:

“Po me çfarë të drejte më hedh facoleta të lagëta, njëra ishte më dekolte? Ku e gjen të drejtën të cenosh hapësirën time?”.

Ndërkohë sot, Egla iu drejtua Jetmirit duke i thënë se ‘ti guxon dhe i prek gjoksin një goce’.

Pjesë nga debati:

Egla: Jetmiri u kthye te Big Brother-i para Krishtit

Jetmiri: Me një njeri si ty duhet

Egla: Ik more idiot, nuk bën as ftohtë as ngrohtë

Jetmiri: Ok

Egla: Ti je një i paburrë, ti s’je burrë. Ti guxon e shkon i prek gjoksin një goce që i fut plehrat në krevat. Ti guxon e  vjen te krevatet e grave, ky je ti. Maniak, maniak grash

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al