Facebook
WhatsApp

Titulli Mjeshtri i Madh “mollë” sherri/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Julit: Nuk ke pikë turpi

Egla dhe Juli kanë debatuar ashpër për titullin “Mjeshtri i Madh” që ky i fundit ka marrë.
Situata ka agravuar në tone të ashpra dhe ofendime ndaj njëri-tjetrit. Presidenti i ndjerë i Shqipërisë, Bujar Nishani e ka vlerësuar aktorin Julian Deda me titullin “Mjeshtri i Madh”, kjo që është konsideruar “mollë” sherri mes dy artistëve.

Egla: Është një nga debatet më përgerë që ka ndodhur brenda kësaj shpie, nga ana tjetër më vjen mirë që është përmendur. Nuk do të kisha pasur kohë të pyesja thashethemexhinjtë e pedonales. Ai më ka thënë ke ardhur në audicion dhe unë të kam përzënë, e kam refuzuar…

Ledion Liço: Ti po thua që nëse presidenti i republikës së vendit, i ndjerë zoti Nishani e firmos do të thotë është dakord.

Egla: As që më bëhet vonë fare për çmimin…

Ledion Li֛ço: Në momentin që presidenti i republikës vendos t’ia japë titullin mjeshtri i madh, do të thotë që e ka vlerësuar.

Egla: Duke më vënë në të ngushta më tha që këtë informacion ma tha Julia. Kush teatër më paska përzënë, ma shpjegoni pak. Unë nuk ju kamë mare vendet e punës, më përmendni karrierën.

Juli: A mund ta çoj deri në fund?!

Egla: Ti nuk ke pikë turpi! Artistin e bën njeriu, ti je një njeri i vogël ta dish.

Juli: Unë jam krenar për karrierën time.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al