Facebook
WhatsApp

Tjetër ditëlindje në familjen e Luizit dhe Kiarës

 

Urimi i Luizit për vjehrrën e tij mesa duket nuk ka ardhur akoma. Kujtojmë se vjet ai e ka uruar atë brenda shtëpisë, duke i thënë:

“Mami i Kiarës, zonja Blerta Tito, edhe 100”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al