Facebook
WhatsApp

U ftua apo jo nga BBV? Massimiliano Varrese e konfirmon me këtë video

Ftesa ose jo e “Big Brother Vip” për të është përfolur kudo në rrjet. Mirëpo, me një video-mesazh të publikuar së fundmi, artisti italian Massimiliano Varrese konfirmon se ka marrë një ftesë nga produksioni.

Siç shpjegon ai, ftesa ka ardhur që ai të performojë këngët e tij në një nga netët live të spektaklit dhe jo për një përballje me Heidin, të cilës nuk i përmend as emrin.

Ai shton se do të vijë në Shqipëri pas datës 30 maj për të kënduar muzikën e tij, pasi ka mësuar se ka shumë fansa në vendin tonë.

 

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al