Facebook
WhatsApp

U largua nga Big Brother Vip, Bardhi bën reagimin e parë, poston foton e nënës së tij në spital

Mbrëmja e së shtunës nuk ishte dhe aq e bukur për Bardhin, i cili në ambientet e shtëpisë mësoi për gjendjen shëndetësore jo të mirë të nënës së tij dhe kështu që ai vendosi të largohej menjëherë prej formatit. Deri në këto momente nuk dihej asgjë rreth tyre dhe gjendjes shëndetësore të nënës , por pak momente më herët Bardhi ka bërë një reagim në Instagram, ku ka postuar gjithashtu një fotografi të nënës së tij e cila ndodhet në ambientet spitalore.

‘Prane teje ne krejte rrethanat, ti je arsyeja me krejte meritat per djalin qe une jom! I lumtur qe je me mire! Falenderues per krejt njerezit qe m’kan shkru per gjendjen shendetesore te nanes! Kerkoj falje per krejte ata adhurues qe u deshpruan nga dalja ime e parakohshme, por ne fund te dites shendeti i gruas me te rendesishme ne jeten time vendosi ndryshe!-shkruan Bardhi krahas fotos.

https://www.youtube.com/watch?v=fhDYz-ADtAo

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al