Facebook
WhatsApp

U përjashtua nga “BBV” pas debatit me Meritonin, Egla Ceno e mbyllur në një dhomë të bardhë

Elga Ceno u përjashtua nga shtëpia e Big Brother Vip ditën e djeshme me zarf të zi pas përplasjeve me moderatorin Meriton Mjekiqi, ku i derdhi këtij të fundit verë në kokë.

Pas daljes së saj nga shtëpia u ngritën pikëpyetje mbi vendodhjen e aktores, ndërsa në faqen e BBV është publikuar një video e saj e mbyllur brenda një dhome me mure të bardha.

Egla Ceno mesa duket është e izoluar në një ambient tjetër të shtëpisë së famshme dhe ky mund të jetë një rreng për banorët e tjerë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al