Facebook
WhatsApp

U sulmua në “Prime”, Elgit Doda: Merruni me Romeon se shkoni në finale

Në spektaklin e djeshëm, Romeo është përfshirë në debate të ndryshme teksa një prej tyre lidhej me aludimet që banorët e shtëpisë kanë ngritur për të dhe Erjolën, teksa pretendojnë se dy banorët në fjalë kanë pëlqim ndaj njëri-tjetrit.

Një reagim ka ardhur nga një prej miqve më të mirë të Romeos, Elgit Doda i cili i del në mbrojtje banorit duke thënë: Paskan filluar me shti fall këta të “BBV3”. A s’keni si ta sulmoni ndryshe pash zotin? Po bëheni qesharakë me këto muhabete.

Por nuk mbaron me kaq, pak minuta më vonë vjen një tjetër reagim prej tij:

“Shyqyr që Romeo nuk po fle meqë ka shkuar në finale. Se kishit mbetur pa debate, pa “Prime”, pa asgjë me pak fjalë. Kush do të shkojë në finale ti bjerë Romeos më dëgjoni mua, vetëm ashtu e kapni finalen.”

Screenshot
Screenshot
Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al