Facebook
WhatsApp

“Unë e kam fituar ‘Big Brotherin’”- Julian Deda flet pa “dorashka”, aktori habit me deklaratën: Kjo lojë ka mbaruar për mua…

Aktori Julian Deda i bindur ka treguar ai është fituesi i “Big Brother VIP3”.

“E kam kryer këtë këtë lojë unë, e kam fituar këtë lojë”- tha konkurrenti gjatë një bisede me Graciano Taganin dhe Erjola Doçin.

Dy banorët ngelën të habitur nga deklarata e Julit, ndërsa moderatorja e pyeti: “Pse s’po mbyllet pra?”, megjithëse aktori u shpreh se ndonëse finalja e “BBV” është me 25 qershor ai e ka fituar tashmë çmimin e madh.

Pjesë nga biseda:

Erjola: Duket sikur e ke marrë më me inat se u shpall aj finalisti i parë

Graciano: Nuk e ka te finalisti, por e ka te forma

Juli: Vazhdo ti se unë kam kryer punë. Mos u merr me mua fare

Erjola: Si ke kryer punë?

Juli:  E kam kryer këtë këtë lojë unë, e kam fituar këtë lojë

Erjola: Pse s’po mbyllet pra?

Juli: Deri me 25

Erjola: Më pëlqen besimi që ke në vete. Ti je super lojtar, por këtë gjë që shoh… Unë e kam thënë që në fillim që ai (Romeo) luan me emocione dhe emocionet në publik kanë imapt të fortë

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al