Facebook
WhatsApp

Upss kaq ishte! Ndahet çifti i ‘Për’puthen’ Saide dhe Gerti

Gerti dhe Saide, në Ditën e të Dashuruarëve u deklaruan për njëri-tjetrin në emisionin ‘Për’puthen’.

Nga disa kërkime të bëra në redaksinë tonë, kemi vënë re se çifti nuk ndiqet më me njëri-tjetrin nëpër rrjete sociale

Ende nuk ka një konfirmim prej tyre dhe nuk dihet nëse është thjesht një zënkë apo një ndarje përfundimtare dhe rikujtojmë që çifti është fejuar pak kohë më parë.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al