Facebook
WhatsApp

Vëllai i Heidit hyn në shtëpi, Romeo: Tani je dhe vëllai im

Mbrëmjen e djeshme, në spektaklin televiziv “Big Brother Vip3”, ka hyrë banori më i ri Lidi Delia, i cili është një animator. Në videon prezantuese ai tregon se ka jetuar në Tiranë, por prej 10 vitesh jeton në Prishtinë dhe është baba i dy fëmijëve.

Ai ka hyrë si “vëllai i Heidit” dhe ky është misioni sekret ndaj saj që të bindë Romeon dhe banorët e tjerë se Lidi është vëllai i saj i madh që nuk e ka takuar prej vitesh, madje nuk ia njeh as fëmijët.

Në momentin që hyri në shtëpinë e “BBV3”, Lidi për ta bërë më të besueshme shkoi takoi menjëherë Romeon, i cili u emocionua.

Në një bisedë mes Romeos dhe Lidit pasi përfundoi spektakli, Romeo i thotë se “përderisa është vëllai i Heidit, tashmë është edhe vëllai i tij”.

Romeo:Të të them një gjë si fillim unë, nuk e di historinë tuaj sepse unë dje e mora vesh, nga momenti që je vëllai i Heidit, je vëllai im. Shpresoj shumë që ti zgjidhni gjërat me njëri-tjetrin. Unë do doja që ti këtu të ishe rehat”.

Lidi Delia: “E shikoj Heidin goxha në siklet, kam menduar që nuk do më takojë fare, por nuk është qëllimi im të dal këtu dhe të pastrohem si Lidi”.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al