Facebook
WhatsApp

“Vendin e dytë e meritoje ti, jo Iliri…” Einxheli dhe Donaldi bëjnë paqe

Einxhel Shkira ishte e ftuar sot në “Cherry on Top “ me Bora Zemanin, ku foli për jetën si nënë, partnere dhe karrierën. Ajo që na befasoi ishte një letër surprizë për të nga Donaldi. Aktori i humorit me batuta dhe disa kujtime për debatet që kanë pasur në “Big Brother VIP Albania 1”, i kërkoi të bëjnë paqe.

“Përtej shakave, gjithmonë të kam vlerësuar dhe respektuar për karakterin luftarak. Ju përqafoj të treve. P.S.: Sinqerisht, vendin e dytë e meritoje ti, jo Iliri”, e mbylli letrën Donald Veshaj, duke shkaktuar të qeshura në studio.

Pra, Einxhel dhe Donaldi janë zyrtarisht të pajtuar pas zënkave të vazhdueshme që nisën në BBV1.

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al