Facebook
WhatsApp

Vesa eliminohet nga shtëpia e Vëllait të Madh

Vesa është e eliminuara e publikut në primen e së shtunës.

Banorja nga Kosova u nominua nga Heidi të martën pas avantazhit që pati në lojë duke çuar në televotim Rozën, Ledjonën dhe Françeskën.

Kujtojmë se në shtëpi tashmë kanë mbetur 13 banorë.

 

Na ndiqni në rrjetet Sociale
Më të Lexuarat

ZoneVIP.al